Yaklaşık 2 dakikada yüklenen bir programla bilgisayarda Clash of Clans oynamanın bir yolunu göstereceğim. Program tamamen ücretsiz ve size lazım olan sadece bir G-mail hesabı. En baş en aşağıda vermiş olduğum indirme linklerinin birinden programı indirin. Bir rar arşivi inecektir, ona sağ tıklayıp buraya çıkartın. Rar dosyasının herhangi bir şifresi yok, çıkan programa sağ tıklayıp yönetici olarak çıkarta basın. Koşulları kabul edin ve ileri butonuna basın program yüklenecektir.

Bilgisayarda Clash of Clans oynama adım 1

Bilgisayarda Clash of Clans oynama adım 1

Program yüklendikten sonra (yaklaşık 2dk) önünüze bir pencere açılacaktır. Açılan pencere de sağ üst köşede “Ara” adında bir bölüm olacak, oraya tıklayarak Clash of Clans’ı aratın ve tıklayın. Yüklemeden önce sizden G-mail hesabınızı girip onaylamanızı isteyecek. Aşağıdaki örneğe göre sizde hesabınızı doğrulayabilirsiniz.

Bilgisayarda Clash of Clans oynama adım 2

Bilgisayarda Clash of Clans oynama adım 2

Bu adımları da uyguladıktan sonra ara kısmına geri gelerek Clash of Clans’ı tekrar aratın ve açılan sayfada “Yükle” butonuna basarak oyunu indirin, kısa sürede inecektir. Daha sonra oyunu açın ve eğer önceden oynadığınız Clash of Clans hesabınız varsa oyunda sağ üst köşeden “Giriş Yap”a tıklayın. Artık önceden oynadığınız oyun hesabınızı bilgisayardan oynayabilirsiniz. Aşağıdaki örnek gibi.

clashofclans3

Bilgisayarda Clash of Clans oynama son adım

Yapamayanlar için Videolu Anlatım

İndirme Linkleri
TurbobitUploaded.netHitfileVirustotal Sonuçları

Turbobit.net'den Nasıl Dosya İndirilir?

Uploaded.net'den Nasıl Dosya İndirilir?

Hitfile.net'den Nasıl Dosya İndirilir?