26 Eylül tarihinde bizzat kendi bilgisayarımda denediğim bir hileyi paylaşacağım. Çalışma oranı %100 ve herhangi bir log veya hata almazsınız. Kurulum sırasını yazılı anlatıma veya videoya göre yapın. Olur da hata alırsanız ve yapamadığınız yerler olursa Skype adresimizi ekleyebilir veya aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Kurulum & Kullanım

Vermiş olduğum linklerden .exe dosyasını indirip tıklayın. Hile otomatik olarak kendini yükleyecektir ve karşınıza arşiv çıkacaktır. Arşivin içindeki C-Inject ve .dll dosyasını masaüstüne taşıyın. C-Inject.exe‘yi açıp Select DLL kısmından hilenin .dll’sini seçin ve daha sonra Auto Inject seçeneğindeki tike tıklayın. Oyuna girdiğinizde otomatik olarak hile açılacaktır. Hileler aktif etmek için açılan penceredeki tuş kombinasyonlarını deneyin

NOT : Hileyi indirirken ve kurarken hata almamak, eksik indirmemek için antivirus programınızı pasif hale getirin (devre dışı bırakın).

Hileden Ekran Görüntüsü

Point Blank Ceyhun Hack ekran görüntüsü

Point Blank Ceyhun Hack ekran görüntüsü

Yapamayanlar İçin Videolu Anlatım

 

Hileyi İndirmek İçin TIKLA

NOT : 5 saniye bekleyip “Geç” butonuna tıklayın. Herhangi bir .rar şifresi yoktur (Antivirus’ü devre dışı bırakmayı unutmayın).