Arkadaşlar bugün size .Net Framework “uygulamanızda işlenmemiş özel durum oluştu” hatası, aldığınız log hataları; örnek “Wolfteam.bin açık değil” ve son olarakta oyunu alta aldığınızda kapanma sorununun çözümünü anlatacağım. Dediklerimi harfiyen uygularsanız hiçbir sorun kalmayacaktır.

 1. İlk olarak bu adresten .Net Framework’un en güncel versiyonunu indiriyoruz ve kuruyoruz.
 2. Daha sonra, Wolfteam hilelerinde aldığınız hatanın sebepleri önceden indirdiğiniz hilelerde ki virüslerdir. Bunları temizlememiz için bu adresten programı ücretsiz olarak indirin.
 3. Bilgisayarınız 32bit ise 32bit yazanı, 64bit ise 64bit yazanı indirin. Programı açın, ileri tuşuna basın ve açılan sayfada “Hayır, bir defa taratmak istiyorum”u seçin.
 4. Taratma bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmak isteyecektir. Yeniden başlatın
 5. Bilgisayarı yeniden açtıktan sonra Wolfteam kısayoluna sağ tıklayıp “dosya konumunu aç”a tıklayın ve ixgncode klasörüne girin.
 6. Klasörde x3.xem, xnina.xem, xcorona.xem, xcorona_x64.xem dosyaları dışında bütün dosyaları shift+del tuşu ile komple silin. Aşağıda ki gibi olacak klasörünüz:
  ixgncode klasöründe kalacak olan dosyalar

  ixgncode klasöründe kalacak olan dosyalar

 7. Bu işlemi bitirdikten sonra Başlat çubuğundan “Çalıştır” yazın ve açın.
 8. Çıkan kutucuğua “%windiw%\Temp” yazıp enter’layın ve çıkan klasördeki bütün dosyaları shift+del ile silin.
 9. Daha sonra yine “Çalıştır”a gelin ve bu sefer “%windir%\Prefetch” yazın ve çıkan bütün dosyaları shift+del ile silin.
 10. Daha sonra “Çalıştır”a tekrardan gelin ve bu sefer “%appdata%” yazıp enter’layın, gelen klasörde bir klasör geri gidin ve “Local” klasörüne girin. Burdan da “Temp” klasörünü bulun ve bu klasördeki bütün dosyaları shift+del ile silin.
 11. En son olarak yine “Çalıştır”a gelin ve “regedit” yazın. Önünüze böyle bir ekran gelecektir :
  regedit ekranı örnek görüntüsü

  regedit ekranı örnek görüntüsü

 12. Bu ekrandan HKEY_LOCAL_MACHINE > SYSTEM > CurrentControlSet > Services > xhunter1 bölümünü silin.

Artık işlemlerimiz bitmiştir, son kez bu adresteki programı indirip kurun. Bu program sayesinde Wolfteam hileleri yüzünden açılan ve yayılan bütün virüsleri engellemiş olursunuz. Aşağıdaki örnekte gördüğünüz gibi arkaplanda çalışır ve sağ alt kısımda yakaladığı sistem dosyalarını değiştirmeye çalışan dosyaları gösterir.

novirusBilgisayarınız tamamen temizdir. İstediğiniz gibi Wolfteam ve diğer oyun hilelerini kullanabilirsiniz 🙂