Wolfteam’da çoğu hileyi açarken alta almak gerektiğini hile kullanan herkes bilir 😀 Windows 8 ve 10’da çok rastlanan bir hatanın çözümünü sizlere açıklayacağım. Bende Windows 10 kullanıcısı olduğum için derdime deva oldu program. Hem yazılı hem videolu anlatım hazırladım. Yinede yapamayanlar Skype adresimizi ekleyebilir veya yorum kısmına yazabilirler.

Kurulum & Kullanım

Vermiş olduğum linklerden dosyayı indirin ve arşivi çıkartın. Bilgisayarınızın çözünürlüğünü en düşüğe (800×600) getirin. Daha sonra Pencere Modu.exe’yi yönetici olarak çalıştırıp alta alın. Wolfteam’e girin ve kamp seçme bölümünde alta alın. Bilgisayar çözünürlüğünü geri en yüksek ayara getirin ve Pencere Modu.exe’yi tıklayın. Oyun pencereli mod’da çalışacaktır.

NOT : Programı açmalarına rağmen oyun pencereli ekran gelmezse Driver Radar Pro programını kursunlar. Driver Radar Pro indirmek için tıklayın.

Piyasadaki çoğu pencere modu programlarında virüs bulunur. Ben sizler için 0 virüs içerenini paylaşıyorum. Bu da Esetnod32’nin tarama sonuçları :

Wolfteam Pencere Modu virüs taraması

Wolfteam Pencere Modu virüs taraması

İndirme Linkleri

 

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!